header_6.jpg

Dětský MTB Cup - Aktuality

Velké finále dětského MTB cupu 2011 je za námi

Desátý ročník závodu Bike Babí léto splnil očekávání všech zúčastněných. Každý člen rodiny si zde našel to své a společně strávili sportovně nabitou sobotu.

Celý projekt se setkal v tomto roce s velikým ohlasem. Zúčastnilo se ho přes 1000 mladých závodníků. Byl kladně hodnocen jak po stránce organizační, tak i svojí vysokou sportovní úrovní. Úspěšnost projektu potvrzují i počty účastníků, kdy se za čtyři roky působení počet zdvojnásobil. Na tomto místě je třeba poděkovat především panu Radkovi Ciklovi, náměstkovi Libereckého kraje, který převzal již třetím rokem záštitu nad tímto sportovním podnikem a nemalou měrou se zasloužil o jeho realizaci.
Jelikož je sportování fenoménem dnešní doby a je součástí zdravého životního stylu, je třeba tento zájem podchytit právě u mladé nastupující generace.

Slavnostní vyhlášení letošního seriálu proběhne 8.9.2011 v OC DELTA. Mimo vyhlášení pěti nejlepších závodníků a závodnic v každé kategorii, bude vylosována tombola, v které zvítězí každý závodník, který se zúčastnil všech šesti závodů. Nejatraktivnější cenou jsou dvě kola od firmy AMULET.

Dětský MTB Cup

Dětský MTB Cup

Language Selection

Czech English German Polish

Fotogalerie Závody

SpinFit ©2010 - 2013.
Vechna práva vyhrazena.