header_6.jpg

Dětský MTB Cup - Aktuality

Finále SpinFit Dětského MTB cupu 2015

          Osmý ročník SpinFit Dětského MTB cupu je již historií. V Liberci – Lidových Sadech proběhlo letošní finále. Na technicky náročných tratích se rozdávaly dvojnásobné body do celkového hodnocení seriálu. Podzimní počasí přálo a tak většina dětí si pěkně zazávodila. Čekání na vyhlašování nejlepších si děti krátily na překážkové dráze nebo tréninkem s karatisty z klubu SHOKOKAN Liberec. Po slavnostním vyhlášení a předání medailí, diplomů a cen pěti závodníkům v každé kategorii se všechny děti, které absolvovaly minimálně šest závodů ze sedmi, těšily na bohatou tombolu, ve které již tradičně nejlákavější cenou bylo kolo AMULET.

           V sedmi závodech letošního ročníku 2015 se zúčastnilo 1115 dětí ve 13 kategoriích. Více obsazované byly mladší ročníky. Nejmenší konkurence byla naopak v nejstarší kategorii chlapců a dívek.  Tento cyklistický seriál pro děti od 2 do 14 let zaznamenává stále rostoucí zájem mladých cyklistů. Jednotlivé závody mají stále vyšší sportovní i technickou úroveň. Letošní ročník tohoto seriálu potvrdil, že jsme se vydali správnou cestou a že má cenu pořádat samostatné MTB závody pro děti.  Našim cílem  je proto nadále nabízet  aktivní sportovní zážitek mnohdy pro celou rodinu, v pohodové atmosféře a příjemném prostředí.

           Celá tato snaha by se nesetkala s tímto úspěchem, bez významné podpory sponzorů a ochotě mnoha lidí. Na prvním místě děkujeme Libereckému kraji, který již sedmým rokem tuto akci podporuje. Mezi další důležité sponzory patří KOFOLA, TERMIZO, VZP, PRECIOSA Jablonec nad Nisou, REALITY PLUS, MOBIL PLUS, AMULET, ZOO Liberec, ABEL, ENERVIT, DIRECT ALPINE , LIBERECKÁ TEPLÁRNA další. Všem proto mnohokrát děkujeme a budeme se těšit na spolupráci i v dalších letech.

           Dětem i rodičům děkujeme za účast v letošním ročníku. Přejeme parádní zimu a začátkem příštího roku sledujte naše stránky, kde se dozvíte podrobnosti již o 9. ročníku SpinFit Dětském MTB cupu 2016.

Finale - Libere...
Finale - Liberec Finale - Liberec
Finale - Libere...
Finale - Liberec Finale - Liberec
Finale - Libere...
Finale - Liberec Finale - Liberec
Finale - Libere...
Finale - Liberec Finale - Liberec

Dětský MTB Cup

Dětský MTB Cup

Language Selection

Czech English German Polish

Fotogalerie Závody

SpinFit ©2010 - 2013.
Vechna práva vyhrazena.