Dětský MTB Cup - Aktuality

Závod ve Vratislavicích odstartoval Dětský MTB Cup Libereckého kraje 2011

Na každém závodě si vytipujeme dvě nejzajímavější kategorie a trošku se o nich rozepíšeme.

Nejvíce obsazenou kategorií byla kategorie Žáci 2 – chlapci ve věku 9-10 let, která byla zároveň velice vyrovnanou kategorií a během sezóny se máme na co těšit. V této kategorii nakonec po velkém boji zvítězil Josef Hladík před Filipem Kašparem a těsně třetím Jakubem Hníkem. Každý závod bude mít jiný charakter a kluci si to budou na ostatních závodech pěkně rozdávat.

Další zajímavou kategorií byla kategorie starších žáků, kterou ovládli chlapci z oddílu SK Velo Praha. V této kategorii nakonec zvítězil Matyáš Krumphanzl před oddílovým kolegou Adamem Kašparem. Třetí místo nakonec vybojoval Jiří Šorm před Jakubem Šedivým.

V příštím závodě se budeme věnovat děvčatům.

Měsíc květen máme koncipován spíše jako přípravný, kdy máte šanci doladit formu na námi pořádaných Bikecampech (27.4. a 11.5.) nebo Bikeweekendu v Libverdě 20.-22.5., kde je již jen 15 volných míst.

27.4. od 17 hod. se koná 1.bikecamp ve Vesci. Sraz je před 17 hod. na parkovišti před sportovním areálem.

Na viděnou na 2.závodě Dětského MTB Cupu Libereckého kraje ve Vesci 1.5. a nezapomeňte si sebou vzít startovní čísla.