header_8.jpg

Dětský MTB Cup - Aktuality

3.závod v Lidových sadech

V Lidových sadech se přímo nabízely dvě lokality pro výběr tras. Pro větší bezpečnost mladších kategorií byly zvoleny trasy v parku u zoologické zahrady. Přehledná trasa pro bobíky nabídla za nadšeného povzbuzování parádní souboje. Sledovat nejmladší účastníky seriálu přináší velkou podívanou jak pro rodiče, tak i pro všechny přihlížející. Další dvě kategorie měly prodlouženou trasu v parku.

Všechny ostatní kategorie měly připravené pravé bikerské tratě v lese, v podhůří samotných Jizerských hor. Start byl situován na asfaltové cestě u dětského koutku. Po rozjezdu do kopce trasy odbočovaly do terénu a tady každý závodník mimo své fyzické kondice musel prokázat i technické dovednosti. Zde se odehrávaly téměř profesionální souboje a vítězové museli prokázat výbornou připravenost na závod. U těchto kategorií je již vidět pravidelná příprava buď na pořádaných bikecampech, bikeweekendech nebo příprava v různých sportovních oddílech.

Velmi důstojné vyhlášení pěti nejlepších probíhalo na pódiu, které bylo vyzdobeno bannery sponzorů a vlajkami České a Polské republiky a také zástavou EU. Po rozdání posledních cen v tombole se všichni mladí závodníci shromáždili pod obloukem firmy RAUCH, kde jim fotografové firmy SNAPIX vyrobili pamětní společné foto.

Tímto závodem se celý seriál přehoupnul do druhé poloviny a příští týden někteří závodníci vyzkoušejí premiérový závod v polském Boleslawieci.

Dětský MTB Cup

Dětský MTB Cup

Language Selection

Czech English German Polish

Fotogalerie Závody

SpinFit ©2010 - 2013.
Vechna práva vyhrazena.