header_2.jpg

Dětský MTB Cup - Aktuality

4.závod Dětského MTB Cupu – Boleslawiec(Polsko)

Závod v Boleslawieci si nenechalo ujít 60 závodníků, kteří se pravidelně účastní seriálu Dětského MTB Cupu. K tomu přibylo 40 polských účastníků, kteří závodili pro ně na známých tratích. Pro tři nejmladší kategorie to byl závod podobný těm v Čechách, za to pro starší kategorie byl připraven opravdu náročný 5 km dlouhý okruh. Atraktivní sjezdy střídaly prudké výjezdy, v lese byla trať okořeněna mnoha parádními singltreky a každý, kdo tento okruh zvládnul, mohl být na sebe po právu pyšný. Ve starších kategoriích chlapců bylo znát, že domácí závodníci zde často trénují a pozice jsme jim ulehčili i tím, že právě závodníci starších kategorií do Polska nepřijeli. Naproti tomu ve starších kategoriích děvčat jsme obsadili nejlepší pozice. Škoda, že se v kategorii kadetů, nezúčastnili závodu čeští závodníci. Konkurence, hlavně v kategorii děvčat byla opravdu silná.

Všichni účastníci dostali od pořadatele tašku s upomínkovými předměty a vítězové jednotlivých kategorií parádní ceny od polských partnerů.

Již za týden změří všichni závodníci svojí aktuální formu v areálu ve Vesci, kde se koná již pátý závod Dětského MTB Cupu. Závod se pojede v průběhu 24 hodinového maratónu, kde mladí závodníci mohou zažít atmosféru velkého závodu pro dospělé bikery. Čekáme rekordní počet závodníků i fanoušků a pro všechny zúčastněné děti je připravena bohatá tombola. Nenechte si ujít tento parádní sportovní podnik, který bude vrcholem jarní části sezóny.

Dětský MTB Cup

Dětský MTB Cup

Language Selection

Czech English German Polish

Fotogalerie Závody

SpinFit ©2010 - 2013.
Vechna práva vyhrazena.