header_5.jpg

Maraton Podralsko - Aktuality

Aktuality Jaro

Vývoj počasí

Tak tady máme předpověď na příští týden. Věřme, že zima nás opravdu opouští a my konečně budeme moci vytáhnout kola. Pro většinu z Vás to možná budou první kilometry na kole, přesto věříme, že si je užijete a odstartujete novou cyklistickou sezónu. Těšíme se na viděnou v sobotu :-) 

 

Informace - sponzoři

     V areálu startu a cíle bude umístěn stánek hlavního sponzora, kde každý z dospělých i dětských účastníků akce může získat sponzorský dárek.

     Hlavní sponzor fy Partners věnovala do závodu PRIZE MONEY a připravila ceny pro vítěze i do tomboly, která je tradičně součástí našich závodů.

 Fy Enervit zabezpečí občerstvení závodníků ve formě tyčinek, nápojů a dalších energetických zdrojů. V zázemí závodu bude mít Enervit umístěn prodejní stánek, kde si každý může dokoupit potřebné energetické a regenerační doplňky.

Partners 50 Podralsko - aktualita

I když venku to zatím nevypadá na jaro, "Jarní Podralsko" bude opravdu odstartováno za 5 dnů. Pro dospělé závodníky je registrace pro předem přihlášené otevřena do úterý 9. 4. 2013. Všichni, kteří se přihlási a zaplatí včas se mohou těšit na parádní čtení v novém čísle časopisu Mountine Bike, energii na závod od fy Enervit a drobný dárek od hlavního sponzora - fy Partners. 

 

 

Dětský MTB Cup

Dětský MTB Cup

Language Selection

Czech English German Polish

Fotogalerie Závody

SpinFit ©2010 - 2013.
Vechna práva vyhrazena.