header_6.jpg

Maraton Podralsko - Aktuality

Aktuality Jaro

Pozvánka PARTNERS

Více o SUNBIKU

SUNBIKE a závod horských kol PARTNERS 50 PODRALSKO

      Cestovní kancelář SUNBIKE věnovala hlavní cenu do tomboly, cyklistický zájezd. SUNBIKE má k cyklistice velmi blízko. Standa Kysilka, kterému cestovka patří, získával cenné zkušenosti právě na horských maratonech. Nejraději jezdil  Rallye Sudety, kde jel mnohokrát tu nejdelší trať, vrchol byl švýcarský Grand Raid Crystalp s pěti tisíci metry převýšení a 130 km délkou tratě.

     Cestovní kancelář SUNBIKE je nyní zaměřena na pohodovější cyklistiku. Cílem je nabídnout všem, kteří o kolo mají zájem, vyjet do zahraničí a poznat nové země. Ze sedla kola je to úplně nejhezčí. Dostanete se do míst, kam normální turista nepřijde. Jste rychlí, uvidíte a poznáte toho mnoho.  Budete mít sportovní cestovatelské zážitky. Trasy jsou navrženy tak, aby to zvládl opravdu každý. Standa Kysilka bikerům ukáže různě náročné trasy, například na chorvatských ostrovech, v rakouských a švýcarských Alpách nebo na ostrově Elba. Vždy vám má tedy SUNBIKE co nabídnout.

     Příprava na každou sezónu, i pro SUNBIKE, probíhá pravidelně na silničních kolech na Mallorce. Již několik let do našeho hotelu HSM vozíme aktivní cyklisty, kteří na silničních kolech najezdí první jarní kilometry.

     To je další důvod, proč přijet na krásný závod horských kol PARTNERS 50 PODRALSKO. Když se na Vás štěstí usměje v tombole, máte šanci právě Vy vyhrát cyklistický zájezd. Dovolenou potom strávíte s partou kamarádů, přítelkyní nebo manželkou, ale i s dětmi na zájezdu s cestovní kanceláří SUNBIKE. Může to být v horách, rovinkách nebo i u moře. Vždy ale aktivně v sedlech kol.

 

Start se blíží !

     Do startu závodu zbývají 4 dny. Všichni, kteří se nestihli přihlásit předem, mohou tak učinit v den závodu. Děti od 8:00 do 9:15, dospělí od 9:00 do 11:30. Neodkládejte příjezd do Osečné. Kdo dorazí dříve, bude parkovat blíže zázemí a startu závodu.

   Občerstvení na trati i v cíli bude zajišťovat firma ENERVIT. Na místě bude umístěn i prodejní stánek, kde budete moci dokoupit doplňky na závod nebo případnou regeneraci po závodě. Více informací jak se správně připravit na závod, co doplňovat během závodu a jak regenerovat se dozvíte  zde!

     V Osečné se těšte na bohatou tombolu pro děti i dospělé. Hlavním tahákem dětské tomboly bude zbrusu nový  iPad od Aplu, věnovaný hlavním sponzorem závodu, firmou PARTNERS. Dospělí se mohou těšit na cyklistický zájezd od firmy SUNBIKE a další hodnotné ceny.

   

  

Dětský MTB Cup

Dětský MTB Cup

Language Selection

Czech English German Polish

Fotogalerie Závody

SpinFit ©2010 - 2014.
Vechna práva vyhrazena.