header_8.jpg

Bakov již tuto sobotu

     Předposlední závod v seriálu SpinFit Dětský MTB cup se přiblížil. V sobotu 14.9. se v Bakově odstartuje 8.ročník největšího dětského závodu v republice. Poprvé je tento závod součástí SpinFit seriálu pro děti.

Stručné informace:  

  • areál koupaliště (vpravo od dálnice - směr z Liberce)
  • prezentace otevřena od 7:30
  • čísla ze seriálu nejsou v Bakově třeba (obdržíte nová pro tento závod)
  • závod pro všechny děti je zdarma!
  • mnoho  hodnotných cen a tombola pro všechny děti

Podrobné informace: www.poharbakova.cz   

     Všechny děti a jejich doprovod co nejsrdečněji zveme do Bakova. Informace, které se týkají seriálu, rádi zodpovíme přímo na prezentaci. 

 

     Na shledanou v Bakově se těší team SpinFitu Liberec

 

Malevil už tuto sobotu

      V sobotu 15.6. se koná pátý závod seriálu SpinFit Dětského MTB cupu na Malevilu. Přihlášky po internetu budou ukončeny zítra večer (12.6.). Přihlásit se je možné v pátek nebo v sobotu přímo na ranči Malevil. V pátek bude prezentace probíhat od 15:00 do 21:00, zároveň s prezentací dospělého maratonu. V sobotu před závodem bude otevřená prezentace od 8:00 do 9:15 ve vstupu do hotelu, kousek od startu dětských závodů. Jestliže jste již jely nějaký letošní závod ze SpinFit Dětského MTB cupu, nezapomeňte si vzít s sebou startovní čísla

    Těšte se na příjemné prostředí areálu a na parádní tratě, které budou vedeny přímo v místní ZOO. Fandit Vám budou lamy, krocani, poníci, králíci a mnoho dalších zvířátek. Nejlepší budou odměněni medailemi a výbornými dorty. Všechny děti dostanou vstupenku do akvaparku a leporelo Jablonného v Podještědí.

Těšíme se na Vás na Malevilu Mrkající

Dětský Vesec na závodě 24 hrs běžel jako na drátkách

           V sobotu jsme se sešli přesně po měsíci opět ve Vesci. Tentokrát to byl naprosto odlišný závod, než ten, který děti absolvovaly při závodě OKOLOLIBERCE.  Start i cíl byl umístěn na louce pod Špičákem. Děti podle staří měly přiměřeně dávkovanou délku i obtížnost tratě. Povrch byl převážně travnatý a měli jsme před závodem obavy, jak budou hlavně ty mladší tento závod zvládat. Naše obavy se naprosto nepotvrdily. Všechny děti musíme pochválit jak za jejich výkony, tak i neskutečně profesionální disciplínu na startu, kdy tentokrát nedošlo ani k jednomu karambolu. Samozřejmě pochvala patří i  rodičům všech dětí.

          Čtvrtého závodu " SpinFit Dětského MTB cupu se zúčastnilo 150 dětí. Vyhlášení proběhlo na pódiu uprostřed areálu závodu  24 hrs. Všem dekorovaným zahrála  skladba " We Are The Champions .....". Mnoho dětí i po závodě zůstalo v areálu a využily doprovodný program.  Již příští týden se sejdeme na jednom z našich nejhezčích maratónů v naší republice - na Malevilu. 

IMG_20130608_16...
IMG_20130608_163913 IMG_20130608_163913
IMG_20130608_16...
IMG_20130608_163746 IMG_20130608_163746
DSCN2973
DSCN2973 DSCN2973

4. SpinFit Dětský MTB cup

Mistrovství ČR 24 hodin MTB 2013 Těžká pohoda se jede ve Vesci u Liberce

Součástí tohoto podniku je 4. závod SpinFit Dětského MTB cupu

            Letošní již 19. ročník jednoho z nejtěžších vytrvalostních závodů na 24 hodin MTB je zároveň i Mistrovstvím ČR na 24 hodin. Koná se 7. – 9. června 2012 ve Vesci u Liberce. Závodníky čeká nová trať, která z devadesáti procent vede lesem a nezpevněným terénem. Pořadatelé slibují, že důkladně prověří technickou zdatnost jezdců. Připravené je i nové centrum akce. Závodníkům má poskytnout větší komfort během závodu. Po celou dobu bude otevřen pro všechny účastníky race bufet s nabídkou teplého jídla, nápojů a dalších dobrot regionálních zdravých produktů nutných pro doplnění energie během závodu. Účast na Mistrovství ČR přislíbili Zdeněk Kříž a Tomáš Kozák. Přihlášky k závodu, propozice a další podrobnosti najdete na www.24hours-mtb.com. 

Doprovodný program aneb sobotní festival kol na Vesci

           Návštěvníkům poskytne nové zázemí možnost dosyta si užít doprovodný program, jako jsou doplňkové závody pro veřejnost, dětský program v podobě závodů a soutěží o zajímavé ceny. Chybět nebude ani Lanové centrum, exhibice v Dual Slalomu, dětské dopravní hřiště i ukázky práce záchranářů, hasičů i Policie ČR.

           Čtvrtý závod seriálu se vrátí po měsíci opět do Vesce a bude součástí 24 hodinového klání na horských kolech, závodu 24hrs. Zázemí a prezentace bude připravena ve sportovním areálu ve Vesci. Trasy povedou na úpatí a svahu kopce Špičák. Hlavní závod 24hrs bude slavnostně odstartován ve 12:00, což je čas začátku prezentace dětského závodu. Všichni mladí závodníci a jejich rodiče mohou zafandit a povzbudit vytrvalce tohoto závodu.  

Program a orientační časy:

12:00 - 13:30 Prezentace dětí 
13:30 - 13:50 Prohlídka a výklad trasy
14:00 Start bobíků
14:10 Start předžáků a předžákyň
14:30 Start žáci 1
14:50 Start žáci 2
15:10 Start mladších žáků
15:40 Start starších žáků
16:30 Vyhlášení

Parkování je možno využít před vjezdem do areálu.

 

I

Informace pro děti na 4. závod ve Vesci

Závodit se tentokrát bude na úbočí kopce Špičák. Prezentace bude probíhat ve stanu firmy AMULET. Toto firma věnuje dětské kolo do závěrečné tomboly SpinFit Dětského seriálu.

Mapy tras pro jednotlivé kategorie si můžete prohlédnout zde:

Bobíci: http://www.mapy.cz/s/7p66 ........... 1x 
 
Předžáci: http://www.mapy.cz/s/7p6k  ....... 1x
 
Žáci 1: http://www.mapy.cz/s/7p2n............. 1x
 
Žáci 2: http://www.mapy.cz/s/7p5B ............. 2x
 
Mladší žáci: http://www.mapy.cz/s/7p5P ....... 3x
 
Starší žáci:    http://www.mapy.cz/s/7p5P....... 4x
 

Nezapomeňte si vzít s sebou číslo s čipem. Správné číslo je s hlavičkou: SpinFit Dětský MTB cup 2013

V sobotu na Vás čeká bohatý doprovodný program.

SpinFit Dětský MTB Cup Libereckého kraje 2013

SpinFit Dětský MTB cup  Libereckého kraje

         Na rok 2013 připravil SpinFit Liberec pro mladé cyklisty sedm závodů. Kromě již zavedených podniků jsou letos zařazeny tři novinky. Hned rozjezdový závod v Osečné bude mít svojí premiéru a prověří děti v jejich technické zdatnosti. Druhou novinkou je závod v  Beckově, nedaleko Prahy. Místní cyklistický oddíl připravuje parádní trať, kterou si děti opravdu užijí. Následovat bude již tradiční Vesec, který je součástí maratonu OKOLOLIBERCE. Tratě zde budou stejné jako loňský rok. Přesně po měsíci se pojede ještě jednou ve Vesci, tentokrát jako součást závodu 24hrs a tratě budou mírně upraveny a prodlouženy. Hned za týden se budeme těšit na Malevil, kam se seriál vrací po roční přestávce. Všichni závodníci, kteří se v roce 2011 zúčastnili vědí, že to byla velmi vydařená akce. Po prázdninách, které budou zaměřeny na trénink a odpočinek čeká závodníky třetí novinka a zároveň největší závod v Čechách. Seriál se přesune do Bakova, kde je pro děti připravený parádní areál s dokonalým organizačním zajištěním. Pro závodníky to bude krásný sportovní zážitek a porovnání se s početným startovním polem svých vrstevníků. Finále celého seriálu proběhne jako loňský rok ve Stráži pod Ralskem na pláži jezera Horka. Do celkového vyhodnocení seriálu bude započteno 5 nejlepších výsledků ze sedmi. Děti, které absolvují pouze pět závodů, budou mít započteny všechny výsledky. Pro tento rok jsme vsadili na osvědčenou časomíru z let 2010 a 2011, kterou je SPORT BASE. Jako každoročně i letos děti obdrží své číslo s čipem na celý seriál. Předem přihlášení budou mít na čísle uvedené své jméno. Všechny děti, které absolvují šest závodů ze sedmi, budou zařazeny do závěrečného slosování o hodnotné ceny. Největším tahákem tomboly bude dětské kolo značky AMULET.

Info najdete i na našem FACEBOOKU.

Všechny předem přihlášené a zaplacené závodníky odměníme balíčkem od našich partnerů a nižším startovným.

Na opětovné setkání se těší celý tým pořadatelů SpinFitu Liberec.

  

 

 

Dětský MTB Cup

Dětský MTB Cup

Language Selection

Czech English German Polish

Fotogalerie Závody

SpinFit ©2010 - 2013.
Vechna práva vyhrazena.